http://ssifnew.brm.ro/

 

   

Președinte CA / Director General:                 

Gabriel Purice

 

Conducere executivă:

Liviu Țibichi

0727-223 330 / liviu.tibichi@brm.ro

Bogdan Butariu

  0720-400 204 / bogdan.butariu@brm.ro

 

 

Brokeri:

 

Octavian Mihnea Necula

0771-765 329 / necula.octavian@brm.ro

 

Backoffice

Eduard Vasile

0741-490 660 / eduard.vasile@brm.ro

 

Manager Risc

Adrian Grigore

0730-710 387 / a.grigore@brm.ro

 

Reprezentanți Control Intern:                                     

Cristina Vasiliu 

0739-883 887 / c.vasiliu@brm.ro

Alice Afrim

021 317 4560 / alice.afrim@brm.ro

 

Reprezentanți GDPR:

 

Bianca Alexandra Florian

0749-091 094 / gdpr@brm.ro

 

Telefon: 021-317 45 60

Email: office@brm.ro

 

 

Consiliul de Administrație:                             Auditor Extern:

Gabriel Purice - Președinte                                 S.C. ECOTEH EXPERT S.R.L.

Gheorghe Florea - Membru                                Auditor Intern:

Septimiu Stoica - Membru                                 S.C. C.I.P.L. EXPERT AUDIT S.R.L.                                

Daniela Sorina Bulai - Membru

Laurențiu Huică - Membru  

                                                                         Comitetul de Audit:     

                                                                         Laurențiu Huică

                                                                         Daniela Sorina Bulai      

                                                       

Acționari semnificativi:

SC Elpis SRL

SC Proiect Consulting SRL

(Concertat dețin 16,86% din acțiunile companiei)

 

Deținerile acționarilor din capitalul social:

 

Nume acționar

Deținere

Naționalitate

KAPRARAS HOLDING S.R.L.

6,825%

                Roman

PROIECT CONSULTING SRL

8,43%

Roman

THE NOVA GROUP INVESTMENTS ROMANIA S.A.

6,825%

Roman

ELPIS S.R.L.

8,43%

Roman

EDITURA ADEVARUL S.A.

5,625%

Roman

ELBA S.A.

5,95%

Roman

ARENA IMPEX S.R.L.

7,63%

Roman

ALTI ACTIONARI, PERSOANE JURIDICE CU DETINERI SUB 5%

50,27%

Roman

Restul acționarilor, în număr de  82 persoane  juridice, sunt tip listă. Aportul acestora la capitalul social este de 50,27 %.

 

 

 

 

 

 

 

 

   
   

 

 

 

 

 

 

Bursa Romana de Marfuri © 2017 Toate drepturile rezervate